Skjermprodusenten LG har lansert to pc-skjermer med navnene D41p og D42p. De blir presentert som såkalte passive 3D-skjermer. Det betyr at du trenger 3D-briller for å se bildet på skjermen i tre dimensjoner.
Teknologien bak heter Cinema 3D-tv. LG har allerede brukt den i flere tv-apparater. Men det er første gang teknologien blir brukt i pc-skjermer.
Skjermene er på henholdsvis 21,5 og 25 tommer, og begge to har en oppløsning på 1920 x 1080 piksler. Foreløpig er skjermene bare til salgs i Sør-Korea, men de kommer sannsynligvis til Europa i juni.
Tilbud Bestill et abonnement og få en digital værstasjon med innebygd værvarsling. Den smarte værstasjonen har innebygd alarm og kan automatisk laste ned værutsiktene og klokkeslettet fra datamaskinen din.
Med denne boka i hånda kan du vinke farvel til langsomme oppstarter, hakkende grafikk og et tregt Windows-system som setter tålmodigheten på prøve.
Bestill et abonnement på Komputer for alle og få tilgang til eksklusivt innhold og ekstra tjenester på hjemmesiden.
Hvis du vil koble pc-en til det raskeste trådløse nettverket, trenger du en nettverksadapter som støtter den nyeste standarden 802.11n.
På HP TouchSmart tm2 bruker du fingertuppene til å starte programmer, spille film eller åpne dokumenter.
Med en gratis brukerprofil får du det ukentlige nyhetsbrevet vårt og tilgang til utvalgt innhold.