«OBS: Komputer for alle fikk 1000 gratislisenser til Nero Burning ROM, og nå er alle disse delt ut. Derfor er det ikke lenger mulig å laste ned en gratisversjon av programmet.»
Nero Burning ROM gjør det nærmest til en lek å lage sine egne musikk-cd-er. Det smarte programmet fungerer med filformater som MP3, AAC, FLAC og WMA, slik at du kan lage dine egne album i ønsket lydkvalitet. En spesiell funksjon sørger til og med for at cd-platene kan leses av selv om de får riper.
Med Nero Burning ROM kan du selv velge hvilke sanger cd-en skal inneholde og i hvilken rekkefølge de skal spilles av – uten å være avhengig av strømmetjenester.
Programmet koster normalt 499 kroner, men som Komputer for alle-abonnent får du det gratis. Vi har imidlertid et begrenset antall lisenser, så ikke vent med å laste det ned fra nettsiden vår.
Les artikkel
Du kan lese mye mer om Nero Burning ROM ved å klikke på koblingen under.